Na Písku ...

Pobyt v našem apartmánu můžete využít k relaxaci a lenošení, vychutnat si klid a příjemné přírodní okolí, nabrat tu sílu. Nebo můžete váš volný čas strávit poznáváním místní historie, která je součástí naší české kultury. Můžete poznat, jak zde lidé žijí a baví se při různých příležitostech, těm aktivnějším nabízí zdejší krajina využít k cestování vlastní nohy, kola nebo běžky. Vyberte si z nabídky podle vašich zájmů a podle dálek, do kterých se chcete během pobytu u nás vydávat:

- blízké a vzdálenější cíle

- sport

- kulturní a společenské akce

- život u sousedů za hranicemi republiky

- historii, tradice a duchovno.

V zimě jsou v těsném sousedství v provozu dva lyžařské vleky - lanový je vhodný pro výuku malých dětí, je umístěný na mírném svahu a mohou si zde první "kroky" na lyžích nebo snowboardu vyzkoušet i dospělí. V případě zájmu je možné domluvit i pomoc instruktorky. Druhý vlek (POMA) je na prudším kopci Verpán (severní stráň cca 500 m od apartmánu) - v případě dostatečných sněhových podmínek jezdí vlek ve středu a v pátek a o víkendu, sjezdovka má vlastní osvětlení a je zde také možnost jednoduchého občerstvení u kamen v maringotce. Aktuální informace najdete na https://www.verpan.wz.cz/

Na naší zahradě máme včelí úly, na louce sousedící s naší zahradou žije stádo daňků, které si můžete poměrně zblízka prohlédnout.